tavassoli
09 دی 1401 - 18:51

رضاوند: داور پنالتی صدهزار درصدی را نگرفت/ استقلال به لحاظ ایجاد موقعیت تیم اول لیگ است

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: به لحاظ آمار شرایط تیم ما مشخص است و در ایجاد موقعیت گل تیم اول لیگ هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آرش رضاوند پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل مس رفسنجان درباره مصدومیتش گفت: یک پارگی در عضله پایم وجود دارد و در حال حاضر فیزیوتراپی می‌کنم و امیدوارم هرچه زودتر خوب شود.  پزشکان گفتند که سه تا پنج هفته زمان می‌برد و باید صبر کنم که عضله‌ام ترمیم شود.

وی در واکنش به اینکه بازی با مس را از روی سکوها تماشا می‌کرد، گفت: خیلی سخت بود. از روی سکوها فشار و استرس بیشتر است، چون در بازی شرایط را متوجه نمی‌شویم.

 

بازیکن تیم فوتبال استقلال راجع به پنالتی نیمه اول تیمش که توسط داور گرفته نشد و اینکه مسی‌ها هم معتقد بودند داور هم باید برای آنها پنالتی می‌گرفت، خاطرنشان کرد: صدهزار درصد پنالتی بود. هرچه نگاه کردیم واضحِ واضح بود. آن صحنه خیلی تأثیرگذار بود. داور اگر در آن صحنه پنالتی را برای ما می‌گرفت شرایط فرق می‌کرد. برای آنها هم پنالتی بود داور باید می‌گرفت. داور پنالتی صد درصد را برای ما نگرفت که خیلی خیلی در روند بازی تأثیرگذار بود.

رضاوند در خصوص عملکرد خیلی خوب مس رفسنجان مقابل استقلال عنوان کرد: مس جزو تیم‌های خوب لیگ است. ما مقابل آنها خوب بازی کردیم، ولی در دقایق آخر بازی چون استرس‌مان زیاد بود و تیم‌مان باز بازی کرد، موقعیت‌های زیادی به مسی‌ها دادیم. هر دو تیم موقعیت گل داشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا استقلال نمی‌تواند موقعیت گل بسازد؟»، خاطرنشان کرد: به نظر من در آمار شرایط تیم ما مشخص است و به لحاظ ایجاد موقعیت تیم اول لیگ هستیم. تیم ما چند بازیکن مصدوم دارد و غیبت آنها روی عملکرد تیم ما تاثیرگذار است.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در واکنش به طرح این موضوع که لیگ بیست‌ودوم، لیگ جذابی نیست، گفت: به نظر شما بازی استقلال و مس رفسنجان قشنگ نبود؟

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 944533