tavassoli
20 دی 1401 - 01:11

مدیرعامل استقلال: حاضرم مناظره کنم/ کجا 400 هکتار زمین گرفتند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با هرکسی حرفی دارد حاضرم رو در رو صحبت کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی فتح الله زاده در خصوص رفت و برگشتش به باشگاه استقلال اظهار داشت: فکر می کنم پنجمین بار بود. واقعیت این است که آدم خسته می شود. کلی تلاش می کنیم باشگاه به جایی که می رسد 10 آدم پیدا می شود. می آیند. ما می رویم. آخرین بازی که رفتم 10 میلیارد بدهی رفت اما کمپ ناصر حجازی را ساختم. الان هزار میلیارد قیمت گذاشته اند. کسی این را ندید.

وی افزود: الان کسانی که می گویند ما آمدیم باشگاه بدهی نخواهد داشت و ما پول می آرویم. یکی هست که همیشه 300 میلیارد را زده پشت در اتاق کارش می گوید بیایم این پول را می آورم. اگر شما 300 میلیارد دارید بیاورید من خودم پس می دهم! از وزیر خواهش می کنم شما را قرار بدهد. همین آدم 200 میلیارد بدهی آورده است. مقطعی مسئولیت داشتند.

مدیرعامل استقلال گفت: باید کارنامه ها را رسیدگی کرد. بعضی واقعا پررو هستند. آن هایی که جرات دارند و می توانند مناظره کنند با علی! هرکسی حرفی دارد حاضرم رو دررو صحبت کنیم. فضا بسیار بد شده است. 10 سال است رفته ام. ببینید چقدر بی انصافی است. الان آمده ام، حرف رئیس خصوصی سازی است که 240 میلیارد تخلف داریم. بعد بگویید مردم 400 هکتار زمین گرفتم. کجاست؟ با جاهایی که گفتند تماس گرفتند مدیرش گفت اصلا چنین صحبتی نکردیم.

ادامه دارد...

منبع: فارس
شناسه خبر: 966608